ECDP TAX Gdańsk | ECDP Group

ECDP TAX Gdańsk

Oferujemy pełen zakres usług doradztwa podatkowego dla firm.

Jak pomagamy?

Wspieramy klientów m. in. w obszarze podatków bezpośrednich i pośrednich, w tym podatku akcyzowego oraz zagadnień związanych z cenami transferowymi. Przeprowadzamy audyty podatkowe. Doradzamy w zakresie podatku od nieruchomości. Potrafimy szybko reagować na zmieniające się realia gospodarcze i znaleźć rozwiązania właściwe dla każdego z klientów. Biegle poruszamy się zarówno po polskich przepisach, jak i regulacjach prawa Unii Europejskiej. Posiadamy obszerną wiedzę z zakresu międzynarodowego prawa podatkowego. Wychodzimy naprzeciw zagranicznym firmom, które chcą skutecznie rozwijać swoją działalność w Polsce. Nasz wykwalifikowany zespół poprowadzi Państwa firmę przez wszystkie etapy postępowania podatkowego.

Mamy kilka oddziałów, także w Gdańsku. Jesteśmy jednak elastyczni – spotkania z klientami organizujemy na terenie całego kraju.

 

ECDP TAX Żuk Komorniczak i Wspólnicy Sp. K. zarejestrowana w Katowicach (40-078), adres: ul. Plac Wolności 4, KRS: 0000772160, NIP: 6342951440 , REGON: 382598286.

Chcesz zapytać o nasze usługi?

Zarząd spółki