ECDP ODO | ECDP Group

ECDP ODO

Oferujemy profesjonalne doradztwo i szkolenia dla firm oraz szeroko pojętych organizacji gospodarczych w zakresie ochrony danych osobowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku w związku z nowymi przepisami unijnymi (RODO), które wprowadzą ogromne zmiany w przetwarzaniu danych.

Jak pomagamy?

RODO to unijne rozporządzenie, które dla przedsiębiorców oznacza rewolucję w dotychczasowych zasadach przetwarzania danych: klientów, kontrahentów, pracowników. Nowe przepisy będą obowiązywać od 25 maja 2018 roku, a ich niestosowanie grozi wielomilionowymi karami dla przedsiębiorców (nawet do 20 mln EUR).

Bazując na doświadczeniu grupy naszych ekspertów w dziedzinie ochrony danych zbudowaliśmy całościowy pakiet wdrożenia przepisów RODO w firmie – od A do Z. Prowadzimy klienta krok po kroku – od zbadania stanu obecnego, przez wdrożenie nowych procedur (kwestie prawne i informatyczne) aż po audyt powdrożeniowy.

Nasz zespół tworzą eksperci z unikalnym know-how w dziedzinie ochrony danych osobowych, m.in. z doświadczeniem pracy w urzędach nadzorczych, dużych firmach ubezpieczeniowych czy sektorze finansowym. Kompetencje prawne uzupełnia zespół specjalistów w dziedzinie IT. Dzięki temu nasza oferta umożliwia kompleksowe wdrożenie nowych przepisów w każdej firmie.

 

 

ECDP ODO Sp. z o.o. zarejestrowana w Warszawie (00-139), adres: ul. Elektoralna 12A/94, KRS: 0000704015 , NIP: 5252729275 , REGON: 368757376.

Chcesz zapytać o nasze usługi?