Teresa Grabowska

Teresa Grabowska

Prezes zarządu

00-139 Warszawa
ul. Elektoralna 12A/94

Prezes spółki ECDP ODO wspierającej przedsiębiorców we wdrożeniu nowych przepisów o ochronie danych osobowych i pomocy w pozyskaniu Inspektora Ochrony Danych. Prowadzi szkolenia dla firm i organizacji gospodarczych w zakresie ochrony danych osobowych. Docelowo ECDP ODO ma prowadzić procesy certyfikacji oraz monitorować poprawność realizacji branżowych kodeksów postępowania.

Teresa Grabowska ma ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 20-letni staż na wysokich stanowiskach kierowniczych w instytucjach finansowych, tj. banki i firmy ubezpieczeniowe. Od 1998 do 2009 zasiadała w zarządach zakładów ubezpieczeń majątkowych i życiowych, była związana z nadzorem praktycznie wszystkich obszarów działalności firm. Z sukcesem kierowała projektami takimi jak organizacja od podstaw nowych firm ubezpieczeniowych czy fuzja zakładów ubezpieczeń na życie.

Od 2010 roku jako niezależny konsultant zajmuje się doradztwem dla zakładów ubezpieczeniowych i firm IT,  organizuje  m.in. konferencje i szkolenia wewnętrzne na najbardziej aktualne dla rynku tematy. Współpracuje z uczelnią wyższą, prowadzi wykłady, seminaria oraz publikuje artykuły w prasie branżowej.