ECDP TAX Mazur i Wspólnicy sp.k. – oddział w Szczecinie | ECDP Group

ECDP TAX Mazur i Wspólnicy sp.k. – oddział w Szczecinie

ECDP TAX Mazur i Wspólnicy sp.k. oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego. Świadczymy najwyższej jakości pomoc zarówno dla sektora prywatnego, jak i jednostek finansów publicznych. Zaufali nam zarówno średni przedsiębiorcy, jak i podmioty o zasięgu globalnym.

Jak pomagamy?

Wspieramy klientów m. in. w obszarze podatków bezpośrednich i pośrednich, w tym podatku akcyzowego oraz zagadnień związanych z cenami transferowymi. Przeprowadzamy audyty podatkowe. Doradzamy w zakresie podatku od nieruchomości. Potrafimy szybko reagować na zmieniające się realia gospodarcze i znaleźć rozwiązania właściwe dla każdego z klientów. Biegle poruszamy się zarówno po polskich przepisach, jak i regulacjach prawa Unii Europejskiej. Posiadamy obszerną wiedzę z zakresu międzynarodowego prawa podatkowego. Wychodzimy naprzeciw zagranicznym firmom, które chcą skutecznie rozwijać swoją działalność w Polsce. Nasz wykwalifikowany zespół poprowadzi Państwa firmę przez wszystkie etapy postępowania podatkowego.

Mamy kilka oddziałów, także w Szczecinie (ul. Podgórna 63). Jesteśmy jednak elastyczni – spotkania z klientami organizujemy na terenie całego kraju.

Chesz porozmawiać o naszych usługach?