ECDP na świecie | ECDP Group

ECDP na świecie

Wsparcie doradcze dla biznesu od A do Z

ECDP Group to wiodąca marka parasolowa sieci oddziałów własnych oraz podmiotów partnerskich świadczących usługi doradcze dla biznesu w kilkunastu krajach. Obecna na rynku od 2005 roku, dziś zrzesza kilkanaście spółek w kraju oraz 18 oddziałów na świecie. Zapewniamy klientom kompleksową obsługę prawno-podatkową, audytorską, księgową oraz wsparcie inwestycyjne dla biznesu. od A do Z w skali międzynarodowej. Nasza oferta jest kierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i firm rodzinnych, działających we wszystkich branżach.

Wspomagamy klientów m.in. w zakresie podatków pośrednich i bezpośrednich, cen transferowych, akcyzy, jak również międzynarodowego planowania podatkowego. Świadczymy usługi audytorskie, kadrowe, a także outsourcing księgowo-płacowy. Szkolimy z zakresu prawa podatkowego i finansów, prawa pracy oraz zamówień publicznych. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne związane z działalnością gospodarczą klientów. Pomagamy polskim przedsiębiorcom w ekspansji i prowadzeniu biznesu na zagranicznych rynkach, zapewniając pełną obsługę w języku polskim.

Jako pierwsza polska firma doradcza utworzyliśmy swoje spółki za granicą. Jesteśmy obecni poprzez własne oddziały i podmioty partnerskie m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Malcie, Cyprze, w Holandii, Islandii oraz Wielkiej Brytanii.
Nasze główne biuro mieści się w Katowicach. Jesteśmy elastyczni – spotkania z klientami organizujemy w całej Polsce.

Nasza działalność jest stale doceniana czołowymi miejscami w prestiżowych rankingach, m.in. „Największych Firm Doradztwa Podatkowego” Dziennika Gazety Prawnej oraz „Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego” Rzeczpospolitej, „Najlepszych firm szkoleniowych” Gazety Finansowej.