O nas | ECDP Group

ECDP Business Consulting

Jesteśmy jedną z wiodących firm konsultingowych w Polsce, obecną na rynku od 2005 roku. Obecnie zrzeszamy kilkanaście spółek w kraju oraz 18 oddziałów na świecie świadczących usługi doradztwa prawnego, podatkowego i wsparcia inwestycyjnego dla biznesu. Nasza oferta jest kierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i firm rodzinnych, działających we wszystkich branżach.

Działamy m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Malcie, Cyprze, w Holandii, Islandii oraz Wielkiej Brytanii. Główne biuro w Polsce znajduje się w Katowicach.

Działalność spółek z Grupy ECDP była przez ostatnie lata wielokrotnie doceniana czołowymi miejscami w prestiżowych rankingach, m.in. „Największych Firm Doradztwa Podatkowego 2020” Dziennika Gazety Prawnej oraz „Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2020” Rzeczpospolitej.

" Grupa ECDP jako pierwsza polska firma doradcza utworzyła swoje spółki za granicą. "

Partnerzy

Łukasz Mazur

Założyciel

-

Odpowiada za rozwój w Niemczech, Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Rumunii i na Cyprze. Zarządza spółkami partnerskimi i projektami inwestycyjnymi Grupy. Wspiera działania firm w zakresie planowania i wdrażania programów restrukturyzacji podatkowej oraz planowania wyjścia na rynki zagraniczne. Na przestrzeni ostatnich 20 lat zajmował się doradztwem prawno-podatkowym dla przedsiębiorców. Wpisany na listę doradców podatkowych w Polsce i Rumunii oraz na listę zagranicznych usługodawców na terenie Niemiec.

Branislav Gvoždiak

Partner

-

Radca Prawny pochodzący ze Słowacji, zarządza w szczególności oddziałami na Słowacji, w Czechach i na Cyprze. Obsługuje na tych rynkach kluczowych klientów Grupy.
Studia prawnicze ukończył w Bratysławie w 2007 r. Poza słowackim (i czeskim) posługuje się językiem polskim, angielskim i hiszpańskim. Z Grupą ECDP jest zawodowo związany od 2009 r., przez te lata rozwinął kilka zagranicznych oddziałów – zaczynając od Czech i Słowacji. Specjalizuje się w obszarze międzynarodowego planowania podatkowego, zajmuje się sprawami korporacyjnymi, w tym obsługą spółek giełdowych oraz transakcjami M&A.

Poznaj zespół

Osoby ekspertów, jakim powierzamy sprawy naszych klientów, są przez nas rzetelnie dobierane. Oczywiście liczą się dla nas dyplomy ukończenia renomowanych uczelni, międzynarodowe licencje i rozległe kwalifikacje, jednak najważniejsze są wartości, jakie wyznają. Do najważniejszych zaliczamy: odwagę, uczciwość, odpowiedzialność, współpracę, otwartość, szacunek, chęć rozwoju własnego i wspierania w rozwoju innych.

 

Niezmiernie ważne jest dla nas skupienie na efekcie i szybkości dostosowywania działań do zmieniającej się i chaotycznej rzeczywistości biznesowej przy jednoczesnym założeniu, że firmę, biznes, tworzą ludzie i nie chcemy tracić ich psychologicznych potrzeb z pola widzenia. Dlatego wśród naszych ekspertów znajdą Państwo trenerów, coachów, doradców, specjalistów, którzy wyznają i stosują zasadę „miękko do człowieka, twardo w sprawie”.

 

Z większością naszych ekspertów pracujemy na stałe, wspierając ich w indywidualnym rozwoju. Zależy nam, by byli oni szczęśliwymi ludźmi, potrafiącymi zachować zdrowy stosunek do pracy i życia. Ludźmi szczerze angażującymi się w działania naszej firmy, czyli wielopłaszczyznowy rozwój naszych klientów.

"Firma to ludzie i wartości, jakie wyznają"