O nas | ECDP Group

ECDP - Business consulting

Jesteśmy jedną z wiodących firm konsultingowych w Polsce obecną na rynku od 14 lat. Obecnie zrzeszamy kilkanaście spółek w kraju oraz 18 oddziałów na świecie świadczących usługi doradztwa prawnego, podatkowego i wsparcia inwestycyjnego dla biznesu. Nasza oferta jest kierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i firm rodzinnych działających we wszystkich branżach.

Działamy m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Malcie, Cyprze, w Holandii, Islandii oraz Wielkiej Brytanii. Główne biura regionalne w Polsce znajdują się w Warszawie, Katowicach i Krakowie.

Działalność spółek z Grupy ECDP była przez ostatnie lata wielokrotnie doceniana czołowymi miejscami w prestiżowych rankingach, m.in. „Największych Firm Doradztwa Podatkowego 2018” Dziennika Gazety Prawnej oraz „Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2018” Rzeczpospolitej.

" Grupa ECDP jako pierwsza polska firma doradcza utworzyła swoje spółki za granicą. "

Założyciele

Łukasz Mazur

Współzałożyciel Grupy ECDP

-

Odpowiada za rozwój w Niemczech, Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Rumunii i na Cyprze. Zarządza spółkami partnerskimi i projektami inwestycyjnymi Grupy. Wspiera działania firm w zakresie planowania i wdrażania programów restrukturyzacji podatkowej oraz planowania wyjścia na rynki zagraniczne. Na przestrzeni ostatnich 20 lat zajmował się doradztwem prawno-podatkowym dla przedsiębiorców. Wpisany na listę doradców podatkowych w Polsce i Rumunii oraz na listę zagranicznych usługodawców na terenie Niemiec. Autor licznych ekspertyz prawnych oraz publikacji naukowych w zakresie prawa podatkowego i finansowego. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uznany wykładowca, prelegent największych konferencji gospodarczych w Polsce.

Krzysztof Komorniczak

Współzałożyciel Grupy ECDP

-

Zarządza rozwojem sieci oddziałów w Holandii, na Litwie, Białorusi, Ukrainie i na Malcie.  Specjalizuje się w transakcjach międzynarodowych. Przez wiele lat doradzał firmom z branż tj. transport, logistyka i spedycja czy ochrona zdrowia. Posiada uprawienia doradcy podatkowego, jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Współautor ekspertyz i opinii dotyczących prawa podatkowego dla Sejmu RP. Ekspert podatkowy Business Center Club. Na przestrzeni ostatnich 20 lat przeprowadził setki szkoleń z zakresu prawa podatkowego dla przedsiębiorców, był wykładowcą m.in. SGH i Uniwersytetu Warszawskiego. Autor książek i publikacji o tematyce podatkowej, w tym komentarzy o zmianach w VAT dla wydawnictwa Beck.

Poznaj zespół

Osoby ekspertów, jakim powierzamy sprawy naszych klientów, są przez nas rzetelnie dobierane. Oczywiście liczą się dla nas dyplomy ukończenia renomowanych uczelni, międzynarodowe licencje i rozległe kwalifikacje, jednak najważniejsze są wartości, jakie wyznają. Do najważniejszych zaliczamy: odwagę, uczciwość, odpowiedzialność, współpracę, otwartość, szacunek, chęć rozwoju własnego i wspierania w rozwoju innych.

 

Niezmiernie ważne jest dla nas skupienie na efekcie i szybkości dostosowywania działań do zmieniającej się i chaotycznej rzeczywistości biznesowej przy jednoczesnym założeniu, że firmę, biznes, tworzą ludzie i nie chcemy tracić ich psychologicznych potrzeb z pola widzenia. Dlatego wśród naszych ekspertów znajdą Państwo trenerów, coachów, doradców, specjalistów, którzy wyznają i stosują zasadę „miękko do człowieka, twardo w sprawie”.

 

Z większością naszych ekspertów pracujemy na stałe, wspierając ich w indywidualnym rozwoju. Zależy nam, by byli oni szczęśliwymi ludźmi, potrafiącymi zachować zdrowy stosunek do pracy i życia. Ludźmi szczerze angażującymi się w działania naszej firmy, czyli wielopłaszczyznowy rozwój naszych klientów.

"Firma to ludzie i wartości, jakie wyznają"