O nas | ECDP Group

ECDP Business Consulting

Jesteśmy jedną z wiodących firm konsultingowych w Polsce, obecną na rynku od 2005 roku. Obecnie zrzeszamy kilkanaście spółek w kraju oraz 18 oddziałów na świecie świadczących usługi doradztwa prawnego, podatkowego i wsparcia inwestycyjnego dla biznesu. Nasza oferta jest kierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i firm rodzinnych, działających we wszystkich branżach.

Działamy m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Malcie, Cyprze, w Holandii, Islandii oraz Wielkiej Brytanii. Główne biuro w Polsce znajduje się w Katowicach.

Działalność spółek z Grupy ECDP była przez ostatnie lata wielokrotnie doceniana czołowymi miejscami w prestiżowych rankingach, m.in. „Największych Firm Doradztwa Podatkowego 2020” Dziennika Gazety Prawnej oraz „Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2020” Rzeczpospolitej.

" Grupa ECDP jako pierwsza polska firma doradcza utworzyła swoje spółki za granicą. "

Partnerzy

Łukasz Mazur

Założyciel

-

Odpowiada za rozwój w Niemczech, Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Rumunii i na Cyprze. Zarządza spółkami partnerskimi i projektami inwestycyjnymi Grupy. Wspiera działania firm w zakresie planowania i wdrażania programów restrukturyzacji podatkowej oraz planowania wyjścia na rynki zagraniczne. Na przestrzeni ostatnich 20 lat zajmował się doradztwem prawno-podatkowym dla przedsiębiorców. Wpisany na listę doradców podatkowych w Polsce i Rumunii oraz na listę zagranicznych usługodawców na terenie Niemiec.

Poznaj zespół

Osoby ekspertów, jakim powierzamy sprawy naszych klientów, są przez nas rzetelnie dobierane. Oczywiście liczą się dla nas dyplomy ukończenia renomowanych uczelni, międzynarodowe licencje i rozległe kwalifikacje, jednak najważniejsze są wartości, jakie wyznają. Do najważniejszych zaliczamy: odwagę, uczciwość, odpowiedzialność, współpracę, otwartość, szacunek, chęć rozwoju własnego i wspierania w rozwoju innych.

 

Niezmiernie ważne jest dla nas skupienie na efekcie i szybkości dostosowywania działań do zmieniającej się i chaotycznej rzeczywistości biznesowej przy jednoczesnym założeniu, że firmę, biznes, tworzą ludzie i nie chcemy tracić ich psychologicznych potrzeb z pola widzenia. Dlatego wśród naszych ekspertów znajdą Państwo trenerów, coachów, doradców, specjalistów, którzy wyznają i stosują zasadę „miękko do człowieka, twardo w sprawie”.

 

Z większością naszych ekspertów pracujemy na stałe, wspierając ich w indywidualnym rozwoju. Zależy nam, by byli oni szczęśliwymi ludźmi, potrafiącymi zachować zdrowy stosunek do pracy i życia. Ludźmi szczerze angażującymi się w działania naszej firmy, czyli wielopłaszczyznowy rozwój naszych klientów.

"Firma to ludzie i wartości, jakie wyznają"