Szkolenia miękkie, twarde i dofinansowywane z UE | ECDP Group

Szkolenia miękkie, twarde i dofinansowywane z UE

Od 2005 roku pomagamy naszym klientom organizując dla nich szkolenia, konferencje, warsztaty umiejętności, projekty doradcze i wdrożeniowe, sesje coachingu zespołowego, grupowego oraz indywidualnego. Pracujemy różnorodnymi metodami i technikami zmieniając sposób myślenia, powodując zmianę, ucząc nowych umiejętności z obszarów kompetencji miękkich np: kompetencji managerskich, sprzedażowych, interpersonalnych oraz kompetencji twardych tj. doradztwo podatkowe oraz prawne.

Proponujemy Państwu także możliwość szkoleń on-line. Zapewniamy wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć oraz materiały w formie elektronicznej. Jedynym wymogiem jest posiadanie komputera z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu.

Wobec faktu, iż Grupa ECDP jest marką parasolową, świadczącą wysoce cenione usługi doradcze dla biznesu w kilkunastu krajach, kilkudziesięciu branżach, w sposób naturalny wyłonił się kolejny sposób, w jaki z olbrzymią starannością wspieramy naszych klientów. Szkolimy, trenujemy, uczymy, namawiamy do refleksji.

Co oferujemy?

  • szkolenia
  • konferencje
  • warsztaty umiejętności
  • projekty doradcze i wdrożeniowe
  • sesje coachingu zespołowego, grupowego oraz indywidualnego

 

Osoby ekspertów, jakim powierzamy bardzo ważne sprawy naszych klientów, są przez nas rzetelnie dobierane. Oczywiście liczą się dla nas dyplomy ukończenia renomowanych uczelni, międzynarodowe licencje i rozległe kwalifikacje, jednak najważniejsze są wartości jakie wyznają ci wpływowi ludzie. Ponieważ to od nich w dużej mierze będzie zależał kierunek rozwoju projektu w Twojej firmie. Do najważniejszych zaliczamy: odwagę, uczciwość, odpowiedzialność, współpracę, otwartość, wytrwałość, szacunek, chęć rozwoju własnego i wspierania w rozwoju innych.

Niezmiernie ważne dla nas jest skupienie na efekcie i szybkości dostosowywania działań do zmieniającej się i chaotycznej rzeczywistości biznesowej, przy jednoczesnym założeniu, iż firmę, biznes, tworzą ludzie i nie chcemy tracić ich psychologicznych potrzeb z pola widzenia. Dlatego wśród naszych ekspertów znajdą Państwo trenerów, coachów, doradców, specjalistów, którzy wyznają i stosują zasadę „miękko do człowieka, twardo w sprawie”.

Z większością naszych ekspertów pracujemy na stałe, wspierając ich w indywidualnym rozwoju. Zależy nam, aby byli oni szczęśliwymi ludźmi, potrafiącymi zachować zdrowy stosunek do pracy i życia, i szczerze angażującymi się w działania naszej firmy, czyli wielopłaszczyznowy rozwój naszych klientów.

Wyróżnia nas metoda pracy

Zajęcia prowadzone są metodą coachingu grupowego z elementami psychodramy biznesowej. Tym co nas wyróżnia jest fakt, iż wykorzystujemy nowinki z branży IT do kształtowania nowych nawyków z obszaru kompetencji miękkich. Dlatego często używamy kamery video, kręcimy także dla naszych klientów filmy w technologii cyfrowej z udziałem aktorów, bądź przekazujemy treści w formie filmów animowanych w technologii Adobe Animate. Oferujemy także uczestnikom, w celu wzmocnienia efektu nauki nowych umiejętności, używanie na sali szkoleniowej oraz poza nią, zgrywalizowanej aplikacji na urządzenia przenośne.

W trakcie zajęć  uczestnicy mają możliwość przetrenowania nowych umiejętności w bezpiecznych warunkach. Głównym elementem prowadzonych warsztatów są różnego rodzaju ćwiczenia i treningi, ponieważ wierzymy, że ludzie najefektywniej asymilują nowe umiejętności, kiedy mają możliwość faktycznego ich doświadczania, także w sytuacjach emocjonalnie trudnych, zbliżonych do tych, które dzieją się na co dzień w pracy.

Korzystamy także z tradycyjnych metod prowadzenia szkoleń, takich jak: mini wykład, mini prezentacja, autorskie gry i zabawy, dyskusja, wymiana doświadczeń.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia dofinansowywane ze środków UE (zobacz: Baza Usług Rozwojowych).

 

W tych krajach świadczymy tę usługę: