Szkolenia twarde | ECDP Group

Szkolenia twarde

Wyróżnik ECDP na rynku

ECDP Szkolenia wyróżnia fakt, iż polegamy przede wszystkim na własnych zasobach ludzkich i intelektualnych.
Jesteśmy grupą ekspertów z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Łączymy wykonywaną pracę z prywatną pasją i zamiłowaniem do tego, co robimy. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom różnorodnych grup słuchaczy - dużych podmiotów, małych przedsiębiorców, konkretnych branż i sektorów gospodarki. Niewątpliwym atutem prowadzonej przez nas działalności szkoleniowej jest bieżąca praktyka zawodowa doradców podatkowych, przez co znane są nam codzienne problemy. To z kolei pozwala wdrażać do prowadzonych szkoleń praktyczne aspekty wiedzy prawno-podatkowej.

W ramach Grupy ECDP jesteśmy ukierunkowani na kompleksowe rozwiązywanie zagadnień podatkowych, prawnych i ekonomicznych, co jednocześnie łączymy i wykorzystujemy w prowadzonych szkoleniach. Nasza wiedza i doświadczenie są gwarantem pewności, spokoju i bezpieczeństwa naszych słuchaczy. To co nas wyróżnia, to niestandardowe podejście do formy prowadzonych zajęć, aktywizowanie słuchaczy, wspólne rozwiązywanie przykładów korespondujących z aktualnymi bieżącymi problemami.

Naszymi wykładowcami są doświadczeni praktycy – doradcy podatkowi. Ich doświadczenie poparte jest wieloletnią praktyką zawodową, a szkolenia przez nich przeprowadzane odnoszą się do rzeczywistych problemów, z jakimi na co dzień spotykają się pracownicy. Wiedzę przekazują w sposób praktyczny i przystępny, starając się tak dobrać metodologię swojej pracy, aby miała ona praktyczny i jasny przekaz.

Szkolenia mogą być realizowane w formie wykładów, warsztatów z dużą ilością case’ów, ćwiczeń i innych form ukierunkowanych na zdobywanie i pogłębianie wiedzy naszych uczestników.

O efektach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, realizujemy szkolenia skierowane do poszczególnych pracowników, którzy potrzebują uzyskać praktyczną wiedzę podatkową, ugruntować już posiadane wiadomości oraz zyskać pewność w zakresie prawidłowych rozliczeń podatkowych.

Regularne uczestniczenie w szkoleniach aktywnie i efektywnie wpływa na możliwość zapobiegania negatywnym skutkom wprowadzanych zmian w przepisach. Daje szansę zgodnego z prawem usuwania błędów w dotychczasowych rozliczeniach podatkowych i unikania z tego tytułu odpowiedzialności. Prowadzi do zwiększenia bezpieczeństwa prawnego i ekonomicznego przedsiębiorstwa.

Uczestnik organizowanego przez nas szkolenia zyskuje niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, pozwalającą na prawidłowe wypełnianie ciążących na nim obowiązków podatkowych.
Dzięki indywidualnemu podejściu i dopasowaniu programu szkolenia do cyklu pracy w Państwa organizacji, umożliwiamy uczestnikom szkolenia zdobywanie wiedzy i umiejętności w angażujący i oddziałujący na wyobraźnię sposób, który będzie przynosił satysfakcję i trwałe efekty. Uczestnik szkolenia osiągnie oczekiwany przez pracodawcę poziom kompetencji i umiejętności.

Przyporządkowanie konkretnych programów szkoleń pod tematykę

Organizowane przez nas szkolenia podatkowe cieszą się ogromnym zainteresowanie wśród klientów. Obejmują całą tematykę związaną z podatkami: ceny transferowe, podatek VAT, podatek CIT, podatek PIT, faktura VAT, podatek u źródła, podróże służbowe.

Jeden ze stałych segmentów naszej oferty stanowią szkolenia otwarte. Szkolenia te są idealnym rozwiązaniem, kiedy chcecie Państwo przeszkolić 1-5 pracowników firmy z danego tematu, zagadnienia. W przypadku większej grupy polecamy szkolenia zamknięte.

Zapraszamy do odwiedzenia kalendarza szkoleń otwartych, gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszymi aktualnymi projektami. Jeżeli nie znajdziecie Państwo tematyki z jakiej zamierzaliście się przeszkolić – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zorganizują szkolenie  dopasowane stricte do Państwa potrzeb.

 

Chcesz porozmawiać o tej usłudze ?

W ramach tej usługi możemy wykonać m.in.:

W tych krajach świadczymy tę usługę: