Czechy | ECDP Group

Czechy

ECDP Czechy to pierwsza spółka zagraniczna utworzona w ramach Grupy ECDP. Głównym przedmiotem działalności są kompleksowe usługi doradcze w zakresie prawa cywilnego, podatkowego oraz gospodarczego na terenie Republiki Czeskiej. W ofercie posiada także usługi księgowe. Wspiera Klientów w zakładania spółek i oddziałów na terenie Czech.

Jak pomagamy?

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe skierowane do szerokiego grona odbiorców, w szczególności do polskich podmiotów i osób fizycznych działających na terenie Republiki Czeskiej jako spółki, oddziały, bądź prowadzący działalność gospodarczą. Pomagamy w zakładaniu spółek oraz rozpoczynaniu aktywności indywidualnej oraz organizujemy i pomagamy w pojedynczych transakcjach – tj. zakup spółek lub nieruchomości. Wykonujemy analizy prawne i rynkowe. Prowadzimy pełną obsługę kontaktów z czeskimi urzędami, współpracujemy z notariuszami oraz kancelariami prawnymi. Na podstawie pełnomocnictwa pomagamy w rejestrowaniu oraz ubezpieczaniu samochodów. Na życzenie klienta możemy uczestniczyć przy zakładaniu rachunków bankowych oraz w rozmowach biznesowych.

Mówimy w języku polskim, czeskim, angielskim i słowackim.

Rynek czeski staje się coraz bardziej atrakcyjny dla polskich inwestorów. Stale bogacące się społeczeństwo oraz duży ruch turystyczny sprawiają, że Czechy stają się znaczącym rynkiem zbytu i działalności usługowej, obciążonym przy tym niższym niż w Polsce poziomem podatków. Tak jak w przypadku innych krajów również Czechy posiadają swoją specyfikę postępowania administracyjnego oraz relacji urzędów z przedsiębiorcą, dlatego zapraszamy do współpracy z ECDP s.r.o. – doświadczonym partnerem na czeskim rynku.

W czym możemy pomóc? Przykładowe usługi:

  • Pomoc prawna – w szczególności prawo cywilne i handlowe, prawo pracy
  • Doradztwo podatkowe – aspekty krajowe i międzynarodowe
  • Usługi korporacyjne – ułatwiające prowadzenie działalności osobom zagranicznym
  • Audyt
  • Usługi księgowe

Chcesz porozmawiać o naszych usługach?

Czechy - Spółki