Konkurs: Ceny Trasferowe nowe regulacje 2017 | ECDP Group

Szanowni Państwo,

Zespół ECDDP chciałby poinformować o najnowszym wydawnictwie przygotowanym pod redakcją Departamentu Cen Transferowych, pod redakcją naukową Pani Ewy Ścierskiej.

Przygotowana przez naszych specjalistów publikacja to pierwsza dostępna na rynku książka, będąca kompleksowym poradnikiem omawiający zmiany w zakresie obowiązków dokumentacyjnych i sprawozdawczych które wejdą w życie 1 Stycznia 2017. Nasz zespół skupił się na kwestiach mogących być potencjalnym źródłem rozbieżności interpretacyjnych, a w efekcie potencjalnych sporów z organami podatkowymi.

Na ponad 360 stronach dokładnie opisano źródła międzynawowych regulacji, definicje, analizy oraz co najważniejsze przykłady, które są najmocniejszą stroną naszego poradnika. Dzięki szerokiemu przedstawieniu licznych zagadnień praktycznych jeszcze lepiej  zrozumieją Państwo omawiane zagadnienia oraz dostarczą przydatnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami publikacji, które są dostępne na stronie wydawcy: profinfo.pl

Z okazji wydania książki, serdecznie zapraszamy Państwa do udziały w konkursie, w którym do wygrania są jedne z pierwszych egzemplarzy naszej najnowszej publikacji. Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo na naszym fanpageu, na Facebooku oraz w regulaminie poniżej.

 

Regulamin konkursu

11 listopada 2016