Wspieramy walkę z epidemią Covid-19 | ECDP Group

Pomoc w walce z koronawirusem

Na przełomie luty/marzec chcąc wesprzeć walkę z koronawirusem zakupiliśmy 100.000 maseczek, które zamierzaliśmy rozdać w celach charytatywnych, aby Ci którzy muszą pracować dla dobra nas wszystkich czuli się bezpieczniej. Czas oczekiwania był dosyć długi, ale 11 kwietnia w godzinach wieczornych w końcu mogliśmy odebrać pierwszą partię maseczek ochronnych. Pan Branislav Gvozdiak, partner w Grupie ECDP z samego rana pojechał do firmy UPS kolejnego dnia, aby już dłużej nie czekać na dostawę. Dzięki nam Poczta Polska z samego rana otrzymała kilka tysięcy sztuk maseczek ochronnych. Maseczki przekazaliśmy także na rzecz Sztabu Kryzysowego Sopot. Tydzień później przekazaliśmy kolejną partię zakupionych przez nas artykułów ochronnych dla pracowników Poczty Polskiej. Rzec można, że Pan Branislav Gvozdiak podjął się nowego wyzwania i stał się naszym prywatnym ECDP-owskim kurierem. Niestety na dostawy towarów z Chin trzeba trochę poczekać, dlatego z niecierpliwością śledzimy przesyłki, abyśmy mogli jak najszybciej obdarować innych potrzebujących.

Dzięki m.in. naszemu wsparciu pracownicy Poczta Polska mogą pracować w bezpieczniejszych warunkach dla siebie samych, ale także dla nas wszystkich.
Pamiętajmy, bezpieczeństwo i zdrowie jest teraz najważniejsze.Zachęcamy do zapoznania się z wpisem nt. ochrony pracowników Poczty Polskiej.

21 kwietnia 2020