Zmieniamy się dla Państwa. Grupa ECDP pod nową nazwą i z nowym logo | ECDP Group

Drodzy Klienci,

od początku tego roku zmieniamy się dla Państwa. Wsparcie i zakres usług staramy się poszerzać stale, ale teraz zmieniamy się także na zewnątrz. Pragniemy lepiej komunikować to, jak działamy i jakie wartości reprezentuje nasza marka.

W styczniu 2018 rozpoczęliśmy rebranding – od tej pory posługujemy się nową, skróconą nazwą ECDP. Poszerzyliśmy ją o dopisek „business consulting”, ponieważ kompleksowe doradztwo dla biznesu to fundament naszej oferty. Podkreślamy też naszą obecność w 18 krajach świata wskazując, że działamy jako Grupa ECDP.

Stworzyliśmy nową stronę internetową, która zdecydowanie ułatwi znalezienie potrzebnych usług i kontakt z naszymi partnerami w całej Europie. Mamy nowe logo oraz nowoczesną identyfikację wizualną, które lepiej oddają to, jacy jesteśmy. Stawiamy na profesjonalizm, skuteczność i budowanie wzajemnego zaufania, nasz Zespół tworzą eksperci z unikalną wiedzą – to się u nas nigdy nie zmieni!

A zatem od kwietnia 2018 roku jesteśmy Grupą ECDP (zmiany formalne w KRS są finalizowane). Nasza nowa strona internetowa to www.ecdpgroup.com

Nasze adresy e-mail zostały ujednolicone i wyglądają następująco: imię.nazwisko@ecdpgroup.com (starsze będą również działały poprzez automatyczne przekierowanie).

Czego nie zmieniamy?

Wszystko inne pozostaje, jak dotychczas. Wciąż jesteśmy tą samą grupą wyspecjalizowanych spółek zarządzanych przez założycieli Grupy ECDP – Łukasza Mazura i Krzysztofa Komorniczaka. Pracujemy  niezmiennie w zgranym Zespole, chętnym wspierać Państwa we wszystkich kwestiach prawno-podatkowych, księgowych i szkoleniowych. Nasze numery kontaktowe pozostają bez zmian. Działamy w 30 biurach w Polsce i na świecie pod tymi samymi adresami, gdzie jak zawsze zapraszamy na dobrą kawę!

Mamy nadzieję, że nasza nowa odsłona przypadnie Państwu do gustu.

Grupa ECDP

19 kwietnia 2018