SN Accounts | ECDP Group

SN Accounts

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją do biznesu. Nie ograniczamy się do rozliczania Twoich podatków, ale naprawdę opiekujemy się Twoją firmą. Nasza firma oferuje rzetelne i kompleksowe usługi księgowe dzięki specjalizacji poszczególnych działów. Dzięki temu kwestie wynagrodzeń Twoich pracowników są pod opieką osoby, która się w nich specjalizuje, podobnie jak rozliczenie VAT czy rozliczenie roczne.

Jak pomagamy?

1. Doradztwo finansowe
Jako specjaliści od finansów pomagamy Ci poprawić przepływ gotówki w firmie. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak nauka cash flow, finansowa diagnoza biznesu bądź też „koło ratunkowe”, czyli pakiet dla firm w trudnościach finansowych.

2. Doradztwo biznesowe
Trzonem naszej firmy jest rzetelna i transparentna księgowość, ale z polskim biznesem na Wyspach współpracujemy na różnych płaszczyznach. Już wielu firmom pomogliśmy dobrać właściwą strategię rozwoju, znaleźć nowe rynki zbytu czy poprawić system zarządzania firmą. Jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebować konsultacji, po prostu daj nam znać, a dobierzemy rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy i Twoich oczekiwań.

3. Marketing
Najlepszy na rynku zespół pomoże Ci ulepszyć Twoją strategię marketingową, zwiększyć widoczność w mediach społecznościowych, zbudować silną markę i poprawić pozycję Twojej firmy na rynku w Wielkiej Brytanii.

4. Edukacja i rekrutacja
Pomożemy Ci w rekrutacji i edukacji Twojej przyszłej kadry pracowniczej i budowy przewagi konkurencyjnej na rynku.

Chcesz zapytać o nasze usługi?