ECDP Sp. z o.o. – Nasz rebranding dobiegł końca | ECDP Group

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że nasze starania związane z rebrandingiem dobiegły końca. W lipcu nastąpiły ostatnie zmiany formalne i możemy już funkcjonować pod nową nazwą i logo.

Poniżej przedstawiamy kilka informacji podsumowujących. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Posługujemy się nową, skróconą nazwą ECDP Sp. z o.o. (zamiast ECDDP Sp. z o.o.). Posługujemy się nowym logo przypisanym do wszystkich spółek Grupy ECDP (które stopniowo było Państwu przedstawiane).

 

 

Zmieniliśmy także adres siedziby naszej spółki doradztwa podatkowego. Obecny adres ECDP Sp. z o.o. to: Plac Wolności 4, 40-078 Katowice. Jednocześnie prosimy zwrócić uwagę na fakt, że zmianie nie uległ nasz adres do doręczeń. Wszelką korespondencję prosimy kierować do Krakowa. Adres do doręczeń: ul. Zielony Most 8, 31-351 Kraków.

Jako Grupa ECDP wdrożyliśmy nową stronę internetową oraz nowoczesną identyfikację wizualną, które lepiej oddają to, jacy jesteśmy. Jednocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasza nowa strona internetowa została doceniona przez kapitułę redakcji „Rzeczpospolitej”. Redakcja po raz pierwszy w historii rankingu firm doradczych przyznała nagrody za najlepsze strony internetowe. Na ponad 70 firm w rankingu nasza witryna okazała się najlepsza.

Nasza nowa strona internetowa ma następujący adres: www.ecdpgroup.com

Wprowadziliśmy także system komunikacji społecznościowej. Wypowiedzi naszych ekspertów mogą Państwo śledzić na bieżąco na serwisie społecznościowym Facebook oraz Linkedin.

https://web.facebook.com/grupaecdp/?_rdc=2&_rdr

https://www.linkedin.com/company/grupa-ecddp/?originalSubdomain=pl

Nasze adresy e-mail zostały ujednolicone i wyglądają następująco: imię.nazwisko@ecdpgroup.com (starsze również działają poprzez automatyczne przekierowanie).

Wszystkie modyfikacje wizualne i usprawnienia były wprowadzane stopniowo przez ostatnie kilka miesięcy.

Czego nie zmieniamy?

Wszystko inne pozostaje, jak dotychczas. Wciąż jesteśmy tą samą grupą wyspecjalizowanych spółek zarządzanych przez założycieli Grupy – Łukasza Mazura i Krzysztofa Komorniczaka. Działamy w niezmienionym zespole chętnym wspierać Państwa (w ramach Grupy) we wszystkich kwestiach prawnych, podatkowych i księgowych. Nasze numery kontaktowe pozostają bez zmian

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd ECDP Sp. z o.o.

18 lipca 2018