Nowi eksperci w Grupie ECDDP! | ECDP Group

Szanowni Państwo,

Bardzo miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyło dwóch nowych specjalistów. Panie Małgorzata Michalska oraz Anna Charalambous – wesprą naszą cypryjską spółkę.

Anna Charalambous
Chief Accountant w ECDDP Cyprus Ltd.

Semi Qualify Accountant. Członek organizacji zawodowej księgowych i biegłych rewidentów w Wielkiej Brytanii (ACCA) i na Cyprze (SELK). Diploma in Advance Accounting -ACCA

Od 2008 roku pracuje dla zatwierdzonych przez  ACCA i SELK pracodawców, w spółkach zajmujących się doradztwem podatkowo – księgowym oraz usługami audytorskimi. Do jej obowiązków należało księgowanie oraz sporządzanie zeznań podatkowych dla klientów firm cypryjskich oraz zagranicznych.

Podczas swojej pracy zawodowej brała udział w licznych seminariach i szkoleniach dotyczących VAT-u oraz podatku dochodowego.

Języki obce: polski (języki ojczysty), angielski, grecki, rosyjski

Małgorzata Michalska
Administrative Manager w ECDDP Cyprus Ltd.

Na Cyprze od 2001 roku. Od 5 lat związana z firmami doradztwa podatkowego, gdzie pracowała na stanowisku Relationship Manager. Zajmowała się m.in. administracją spółek, współpracą z urzędami: Income Tax, Vat, Registar of Companies, otwieraniem kont bankowych oraz organizacja i kierowanie biurem.

Języki obce: polski (języki ojczysty), angielski, grecki, rosyjski

Życzymy udanej współpracy w naszymi nowymi ekspertami!

16 marca 2016