Polkadot & Ellis | ECDP Group

Polkadot & Ellis

Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Wielkiej Brytanii. Zapewniamy kompleksowe usługi: od pomocy przy założeniu spółki - po kwartalne kalkulacje VAT, jak i finansowe rozliczenia roczne firm LTD, spółek cywilnych i partnerskich oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Jak pomagamy?

Jednym z filarów naszej działalności jest tzw. outsourcing finansowy. Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingu. Członek naszego zespołu dopełnia obowiązki księgowego firmy, związane ze współpracą z bankiem, planowaniem finansowym, a nawet może uczestniczyć w negocjacjach z inwestorami.

Zajmujemy się sporządzaniem raportów finansowych dla spółek-matek, jak również dla giełdy papierów wartościowych.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu pomagamy zarówno firmom, które dopiero co powstały, jak i istniejącym biznesom. W razie potrzeby świadczymy usługi administracyjne takie jak:

  • wystawianie faktur sprzedaży
  • zarządzanie środkami finansowymi firmy
  • sporządzanie listy płac

Pomagamy polskim firmom pragnącym rozpocząć działalność w Wielkiej Brytanii i jednocześnie kierujemy nasze usługi do osób już działających na terenie UK, które potrzebują profesjonalnego doradztwa finansowego.

Wybór właściwej formy prawnej dla nowej firmy jest decyzją kluczową. Dlatego oferujemy bezpłatną 30-minutową konsultację w tym zakresie, wszechstronne doradztwo oraz dobra kawę. Niezależnie od tego czy chcesz otworzyć dużą firmę czy prowadzić jednoosobową działalność, jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Chcesz zapytać o nasze usługi?