Twoja firma w Niemczech z naszym wsparciem! | ECDP Group

Otwarcie firmy w Niemczech wiąże się z koniecznością formalnej rejestracji działalności gospodarczej w tym kraju – zgodnie z lokalnymi przepisami prawa. Podobnie jak w Polsce – prowadzenie biznesu na rynku niemieckim podlega pewnym wymogom sprawozdawczym, uzależnionym od tego, jak długo funkcjonuje firma oraz w jakiej formie prowadzona jest działalność.

Od 2005 roku zajmujemy się doradztwem i pomocą firmom, które prowadzą lub planują prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech. Udzielamy fachowego wsparcia w zakładaniu oraz prowadzeniu firmy na terenie Niemiec, oferujemy pełen zakres usług od rejestracji działalności gospodarczej, poprzez prowadzenie księgowości, po doradztwo podatkowe.

Doradzamy w:

·       prowadzeniu firm polskich działających na terenie Niemiec
·       zakładaniu firm niemieckich
·       przygotowaniu dokumentów wymaganych przy rejestracji firmy
·       prowadzeniu księgowości
·       wystawianiu faktur
·       rozliczeniach podatkowych
·       uzyskaniu zwolnienia z podatku budowlanego
·       uzyskaniu zwrotu podatku

Oferujemy także:

·       adres firmowy oraz korespondencyjny w Niemczech (bez meldunku w Niemczech)
·       pomoc prawną (współpracujemy z renomowanymi prawnikami)

Republika Federalna Niemiec to największy rynek gospodarczy Europy, daje polskim firmom olbrzymie możliwości rozwoju. Pomagamy z sukcesem w ekspansji firm na rynek niemiecki.

Więcej informacji na temat szczegółowych uregulowań prawnych związanych z prowadzeniem firmy w Niemczech udzielają nasi specjaliści.

Czytaj więcej…

 

Red. Ewa Kowacz

10 grudnia 2021